جستجو


نگاهی به برنامه‌های آتی “فراری” | پدال، مجله خودرو و حمل و

  • 1886

شناخته‌شده‌ترین برند و نشان دنیای خودرو؟ فراری و اسب رقصانش! این‌طور نیست؟ میلیون‌ها نفر آرزوی مالکیت یک فراری را دارند؛ و اگرچه کمپانی‌های رقیب تلاش‌های بیشتری برای تولید محصولاتی در حد و اندازه‌های فراری را دارند اما تعداد معدودی از آن‌ها موفق شده‌اند.

1-ferrari-f12tdf
یک کارمند بازنشسته‌ی فراری به ما گفت که تقاضا برای محصولات فراری از میزان تولید آن‌ها پیشی گرفته و این موضوع را در همه جای دنیا می‌توان دید.

160710-car-ferrari_j50_3_4_fr
این روزها و با رشد مشتریان پولدار، به‌جرئت می‌توان گفت فراری به آسانی خودروهای خود را می‌فروشد. مشتریان زیادی وجود دارند که قادرند پولدار بودن خود را اثبات کرده و خود را لایق محصولات فراری بدانند.

160713-car-ferrari_j50_int_01
امسال هفتادمین سالگرد تأسیس فراری است و این سالگرد مشابه همه خواهد بود. ماشین بازهای پولدار که خواهان خودرویی برای راندن و جلب‌توجه هستند و سرمایه‌گذارانی که اجازه نمی‌دهند نور آفتاب به خودروهایشان بتابد به دنبال خرید از فراری خواهند بود. با میزان تولید پایین در هر سال، فراری هیچ نیازی به تلاش سخت‌تر نمی‌بیند.

ferrari-f12-berlinetta-16-1
زمانی که ما گفتیم شاید فراری همانند بنتلی و رولزرویس وارد بازار شاسی بلندها شود سر خود را تکان داد. واکنش او به افرادی که می‌گویند خوشنودی از خود شاید در لباس جدیدی ظاهر شود این بود:

فراری تیری است که دقیقاً به هدف برخورد می‌کند.

او از تولید R8 توسط آئودی استقبال کرده و بازگشت هوندا با NSX و مک لارن 570S را دوست دارد. آن‌ها دسته‌ی جدیدی از مصرف‌کننده‌ها را جذب کرده و شاید بسیاری از افراد از خرید فراری صرف‌نظر کنند.

ferrari-gtc4-lusso
و البته همه‌چیز مثل خودروهای خیابانی این شرکت گل‌وبلبل نیست. درباره‌ی مسابقات پردردسر فرمول 1 صحبت می‌کنیم. سباستین فتل یکی از بهترین‌ها بوده و خود را در مسابقات ژانویه‌ی گذشته ثابت کرده است؛ اما او سزاوار چیزی بهتر از یک هم‌تیمی بی‌حال و یک خودروی پردردسر است.

Ferrari F1
نباید اوضاع این‌گونه باشد. ما در مارانللو و دیگر جاها شاهد این بودیم که مایکل شوماخر چقدر در پشت صحنه و در خط مقدم تیم برای فراری زحمت کشیده است. ما به رئیس اسبق فراری آقای لوکا دی مونته زمولو پیشنهاد کردیم که باید مایکل را به عنوان مرد شماره‌ی دو انتخاب کند. لوکا از ما به خاطر ایده‌ی بسیار بسیار خلاقانه‌مان تشکر کرد و البته این کار هرگز رخ نداد. خب حالا لوکا بیرون از کمپانی بوده و مایکل نیز برای زندگی می‌جنگد. ما آرزوی بهترین‌ها را برای این دو مرد و همچنین برای فراری داریم…

ferrari-gtc4lusso-t-paris-motor-show

منبع

اخبار تکنولوژی - اسکریپت - گنج یاب - فلزیاب - انجمن تخصصی وبمستران - دانلود موزیک - جستجوگر فارسی - فلزیاب گنج یاب - اسکریپت فارسی - دانلود اسکریپت - قالب وردپرس - افزونه وردپرس - تبلیغ در اینترنت - امید صمدبین