جستجو


جديدترين رويدادهاي علمي كشور - همايشهاي آينده

  • 736

   رویدادهای علمی هر کشور، مانند همایشها، جشنواره‎ها، سخنرانی‎های ادواری موسسات پژوهشی و دانشگاهی، از منابع اصلی تولید علم هر کشور هستند. مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران که اینک بخشی از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران است، در راستای ماموریت خود؛ «فراهم آوري، سازماندهي، ذخيره، حفظ، بازيابي، تحليل و اشاعهء اطلاعات و مدارك علمي و فناوري كشور و اطلاعات پشتيبان آنها در سطح ملي و بين‌المللي»، «مديريت تامين و دسترسي پژوهشگران كشور به مدارك اطلاعات علم و فناوري خارج از كشور» و «پشتيباني و مديريت سامانهء ملي مديريت اطلاعات علم و فناوري»، در سه بخش مديريت سازماندهی و تحليل اطلاعات، مديريت حفظ و اشاعهء اطلاعات و گروه ارتباطات و فراهم‌آوری همواره تلاش کرده تا این رویدادها را گردآوری، سازماندهی  و اشاعه دهد. 

   اینک و در راستای همین ماموریت و در ادامهء فعالیت یک دههء گذشته که این رویدادها به‌صورت چکیده‌های چاپی نیز در دسترس قرارداده شده بود، اقدام به  به‌روزرسانی پایگاه رویدادهای علمی کشور کرده‌ایم که بخش عمدهء این پایگاه را همایشهای برگزار شده تشکیل می‌دهد.

   امید است با کمک همهء موسسه‌هاي برگزارکننده، بتوانیم در تکمیل پایگاه بکوشیم و اطلاعات علمی كشور را در مجموعه‎ای غنی‌شده با  پایان‌نامه‌ها، مقاله‌های مجلات، گزارشهای دولتی ایران، طرحهای پژوهشی و پایان‌نامه‎های فارغ‌التحصیلان ایرانی دانشگاههای خارج از کشور در اختیار کاربران قرار دهیم. گنجینهء ملی ایرانیان پایگاهی است جامع که همهء اطلاعات پژوهشی مدون کشور را در اختیار پژوهشگران می گذارد.
 

  توجه: درج اطلاعات کنفرانس در این صفحه به مفهوم اعتبار آن نیست و پژوهشگاه تنها وظیفه اطلاع‌رسانی آنها را بر عهده دارد.

 

منبع

اخبار تکنولوژی - اسکریپت - گنج یاب - فلزیاب - انجمن تخصصی وبمستران - دانلود موزیک - جستجوگر فارسی - فلزیاب گنج یاب - اسکریپت فارسی - دانلود اسکریپت - قالب وردپرس - افزونه وردپرس - تبلیغ در اینترنت - امید صمدبین