جستجو


انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

  • 2294

دومین  کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21
دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21
موسسه بین المللی کارین با همکاری انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و سایر مراکز علمی و تحقیقاتی داخلی و بین المللی دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 را در تاریخ 30 آذر ماه 1395 در تهران برگزار می کند.
درباره کنفرانس:
با توجه به اهمیت علم و فن آوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد. از این رو، در پی پیچیدگی بی سابقه و چالش های وجودی انسان، دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی با هدف گرد هم آوردن جامعه دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات خود در مورد تمام جنبه های تخصصی و میان رشته ای برگزار می گردد. همچنین این کنفرانس فرصتی را برای ارائه و بحث در مورد جدید ترین نوآوری ها، روندها، نگرانی ها و چالش های عملی مواجه شده و راه حل های اتخاذ شده در زمینه های فوق الذکر، فراهم می کند.
دوره دوم کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 با هدف هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های مرتبط در تاریخ 30 آذر 1395 در تهران با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی و بررسی چالش های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آنها از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه ای و بین المللی با مشارکت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim University وKaunas University of Technology، برگزار می شود. دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 از طرف بسیاری از دانشگاه ها، سازمان ها و مجامع علمی حمایت معنوی شده است و مجموعه دوره های این کنفرانس یک جامعه بزرگ، چند ملیتی و دوستانه از پژوهشگرانی که علاقمند به اشتراک ایده هایشان هستند را شکل داده است.
در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس (www.icme21.com) مراجعه شود.

منبع

اخبار تکنولوژی - اسکریپت - گنج یاب - فلزیاب - انجمن تخصصی وبمستران - دانلود موزیک - جستجوگر فارسی - فلزیاب گنج یاب - اسکریپت فارسی - دانلود اسکریپت - قالب وردپرس - افزونه وردپرس - تبلیغ در اینترنت - امید صمدبین