جستجو


کلینیک زیبایی در غرب تهران

  • 1358


 

بوتاکس: بوتاکس با فلج کردن موقت عضلات صورت که در کلینیک زیبایی انجام میشود باعث کم شدن چین و چروک ها به خصوص چین وچروک های زیر چشم می شود و از شل شدن پلک ها جلوگیری می کند. عملکرد بوتاکس به این صورت است که باعث از بین رفتن موقتی انقباض عضلات می شود و به همین ترتیب باعث از بین بردن چین و چروک شود.

كرم‌ دور چشم: کرم های دور چشم کلاژن نداشته پوست را به فرد باز می گردانند. کلاژن در واقع پروتئیی می باشد که باید توسط سلول های پوست ساخته شود. کلاژن سبب قرار گیری سلول های پوستی در کنار هم می شود و در نتیجه خاصیت ارتجاعی پوست بهبود می یابد. کرم های دور چشم را باید روزانه 2 بار به کار ببرید.

لیزر: لیزر فراكشنال با درجه پایین با تحریك كـلاژن‌ســازی باعث از بین رفتن عمقی چین و چروک پوست می شود و پوست را محکم تر می کند. اشعه لیزر باعث خراب شدن و از بین رفتن سلول های چربی می شود.

پی‌آر پی: این روش برای از بین بردن چین و چروک، گودی و تیرگی اطراف چشم به کار برده می شود. در پی ار پی از بیمار مقداری خون می گیرند و اقدام به جداسازی پلاکت های بیمار می کنند و آن ها را در مکان های مد نظر تزریق می کنند.بعد از گذشت چندماه می توانید تاثیر این روش را به خوبی مشاهده کنید.

به طور کلی افرادی که دائما در معرض افتاب هستند،لازم است از عینک افتابی استفاده کنند. استفاده از کرم های ضد چروک هم توصیه می شود. استفاده از مواد غذایی حاوی اسید چرب امگا 3 در جلوگیری از بروز چین و چروک موثر است. برای شستشوی اطراف چشم ها باید از مواد فاقد صابون استفاده کنید. ترک دخانیات به سزایی به سلامت پوست و جوان سازی کمک  می کند.

منبع

اخبار تکنولوژی - اسکریپت - گنج یاب - فلزیاب - انجمن تخصصی وبمستران - دانلود موزیک - جستجوگر فارسی - فلزیاب گنج یاب - اسکریپت فارسی - دانلود اسکریپت - قالب وردپرس - افزونه وردپرس - تبلیغ در اینترنت - امید صمدبین